7 نکته که باید در مورد الماس تراش تریلیون بدانید

این الماس هندسی درخشان در انواع مختلفی از سبک ها می درخشد.

 

اگر به دنبال یک شکل الماس غیرمعمول با آتش زیاد هستید، به دنبال آن نباشید. الماس تراش تریلیون که تریلیانت نیز نامیده می شود، دارای یک شکل مثلث منحصر به فرد است که با الماس های تراش شده درخشان، رویه صاف و وجوه درخشان ترکیب شده است. این نام در واقع نمادی از “مثلث” و “درخشان” است. این ترکیب آن را برای افرادی که به دنبال یک شکل غیر سنتی هستند و نمی‌خواهند درخشش را قربانی کنند، انتخابی عالی می‌کند. طراحان از الماس تراش تریلیون ها در انواع مختلف جواهرات از جمله حلقه نامزدی، دستبند، گردنبند و گوشواره میخی استفاده می کنند، بنابراین شما می توانید جواهر مناسبی را برای افزودن به مجموعه خود پیدا کنید.

1 – دو نوع الماس تراش تریلیون وجود دارد

در حالی که تمام الماس های تراش تریلیون یک مثلث با سه ضلع، معمولاً با طول مساوی دارند، می تواند تفاوت های جزئی داشته باشد. کناره ها می توانند صاف باشند و ظاهری بسیار گرافیکی ایجاد کنند یا می توانند کمی گرد باشند که ظاهر را نرم می کند و کمی بزرگتر به نظر می رسد.

Rachel Boston Jewellery maghsoudijewellry
Trillion-Cut Emily P Wheeler maghsoudijewellry

2 – الماس های تراش تریلیون به سبک سنگ های برجسته نمایان می شوند

حلقه نامزدی با یک الماس تراش تریلرون مرکزی غیرعادی است، اما بسیاری از طراحان آن را به عنوان سنگ های کناری نشان می دهند. آن‌ها درخشش فوق‌العاده‌ای به آن اضافه می‌کنند و لبه‌های مخروطی با اکثر تنظیمات مطابقت دارند. الماس تراش تریلیون ها به ویژه در کنار سنگ های مربع یا مستطیل چشمگیر است. این حلقه کولی برنت نیل از دو تریلیون الماس تراش خورده برای کنار زدن الماس تراش زمرد استفاده می کند. شکل مثلثی وقتی با طلای زرد ست می‌شود، چشمگیرتر می‌شود.

Trillion Cut Brent Neale maghsoudijewellry

3 – این شکل می تواند بزرگتر از وزن قیراط آن به نظر برسد

الماس‌های تراش تریلیون معمولاً الماس‌های متوسط تا کم عمق هستند، بنابراین بزرگ‌تر از الماس‌هایی با تراش عمیق‌تر به نظر می‌رسند زیرا تعداد بیشتری از الماس از بالا قابل مشاهده است. علاوه بر این، اضلاع بلند می‌تواند ظاهری بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهد، بنابراین یک الماس تراش تریلیون برای افرادی که به دنبال ظاهری بزرگ با بودجه کم هستند عالی است.

Trillion-Cut Emily P Wheeler 2 maghsoudijewellry

4 – دو را با هم ترکیب کنید تا ظاهری مدرن در حلقه Toi et Moi داشته باشید

حلقه Toi et Moi دو سنگ را با هم ترکیب می کند که یکی نشان دهنده شما و دیگری عشق شما است. در حلقه‌های سنتی Toi et Moi، طراحان از یک حالت باز استفاده می‌کنند که دور انگشت حلقه می‌شود. با این حال، اگر این تنظیمات با سلیقه شخصی شما مطابقت ندارد، دو الماس تراش تریلیون یک بیانیه گرافیکی فوق‌العاده از طرف شما ارسال می کنند و همچنین طراحی به اندازه عشق شما منحصر به فرد است. حلقه هایلند KatKim یک نمونه کامل است. دارای دو الماس تراش تریلیون 5 میلی متری است که در دو طرف یک نوار طلا با الماس های پاوه قرار گرفته اند.

این نوع طراحی مفهوم رمانتیک حلقه Toi et Moi را حفظ می کند اما ظاهری مدرن مینیمالیستی دارد. طراحان همچنین از تریلیون ها در حلقه های بای پس کلاسیک از جمله حلقه Reflexion II از Eva Fehren استفاده می کنند.

Trillion-Cut Eva Fehren Reflextion 2 maghsoudijewellry
Trillion Cut KATKIM Highland Ring maghsoudijewellry

5 – این الماس ها حلقه نامزدی منحصر به فردی می سازد

 

یافتن حلقه نامزدی با الماس تراش تریلیون مرکزی غیرمعمول است، بنابراین مطمئن باشید که در میان جمعیت متمایز خواهید شد. شکل هندسی برای بسیاری از تنظیمات مختلف، از جمله قاب ها و هاله ها مناسب است. برخی از طراحان تصوری رمانتیک در شکل آن پیدا می کنند. دریس کریل، طراح جواهرات بلژیکی می‌گوید: “برای من، تریلیون‌ها و سه ضلع آن نمایانگر گذشته-حال-آینده هستند. این یادآور دایره زندگی و به ویژه بی زمانی بودن جواهرات و ایفای نقشی است که می تواند در زندگی یک نفر داشته باشد.” کریل از سه نوار الماس پاوه استفاده می کند که به الماس تراش تریلیون شناور در این حلقه زیبا وصل می شود و بر ایده گذشته، حال و آینده تاکید بیشتری دارد.

Trillion Cut DriesCriel 18k white gold 1.71ct trillion-maghsoudijewellry

6 – الماس های گرد را با تریلیون ها جایگزین کنید تا ظاهری غیرمنتظره داشته باشید

 

Anita Ko از الماس تراش تریلیون در چندین طرح استفاده می کند و شکل مثلثی آن ظاهر سبک های کلاسیک را کاملاً تغییر می دهد. در دستبندها، او از آنها به دو روش مختلف استفاده می کند. یک کاف پاو با سه تریلیون الماس تراش خورده که در میان سنگ های درخشان قرار گرفته است، حتی جذاب تر است. الماس های گرد را با تریلیون ها در یک دستبند تنیس یا دستبند ابدیت جایگزین کنید، و طرحی خواهید داشت که مطمئناً مردم را در خیره می کند.

Trillion Cut Anita Ko PAVE OVAL BRACELET W TRILLIONS maghsoudijewellry
Trillion Cut Anita Ko Trillion Diamonds maghsoudijewellry

7 – آنها یک انتخاب عالی برای الماس “شناور” هستند

 

طراحان دوست دارند از الماس تراش تریلیون در مکان هایی استفاده کنند که به نظر می رسد الماس شناور است. لبه صاف شکل مثلثی به خوبی در کنار نوار حلقه قرار می گیرد. یک تنظیم پنهان در زیر از الماس پشتیبانی می کند، اما به نظر می رسد که روی انگشت شما شناور است. حلقه تریلیون پیک KatKim و حلقه سفارشی Jemma Wynne نمونه‌های کاملی هستند. آنیتا کو حتی از الماس تراش تریلیون شناور استفاده می کند تا درخشندگی به گردنبند پیوند کوبایی بیافزاید.

Trillion Cut KATKIM Trillion Peak Ring maghsoudijewelry
Trillion Cut Trillion Jemma Wynne maghsoudijewelry
پیمایش به بالا