چطور سایز حلقه یا انگشتر خود را بگیرید؟ از این روش بسیار ساده استفاده کنید

هنگام انتخاب یک حلقه برای اینکه به سبک شما بخورد، مهم است که اندازه سایز انگشتر کامل خود را بدانید. ما این راهنمای سایز انگشتر ساده را ایجاد کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید سایز حلقه خود را بدانید و هنگام سفارش اطلاعات لازم را داشته باشید.

 

صفحه زیر را روی یک صفحه کاغذ با اندازه A4 چاپ کنید، گزینه “Print to scale” را روی “No” تنظیم کنید و فرمت پرتره را انتخاب کنید. سپس یک حلقه با اندازه ایده آل خود تهیه کنید و آن را روی دایره ای قرار دهید که از نظر اندازه بیشتر با آن مطابقت دارد. لبه داخلی حلقه خود را با دایره ای که انتخاب کرده اید ردیف کنید.

اگر دو دایره وجود دارد که با اندازه حلقه شما مطابقت دارند، دایره بزرگتر را انتخاب کنید.

ما در ایران بر اساس سایز اروپا حلقه ا را اندازه گیری میکنیم و در صفحه زیر سایز ها برای شما به صورت پیش فرض بر اسا سایز اروپا آماده شده و به راحتی خود شما میتونید اندازه انگشتر خود را بگیرید.

از طرف دیگر، یک تکه نخ یا یک نوار کاغذ بگیرید و آن را دور بزرگترین قسمت انگشت خود بپیچید. در مرحله بعد، از یک خودکار یا مداد برای علامت گذاری دقیق نقطه ای که رشته یا نوار یک دایره تشکیل می دهد، استفاده کنید. حالا کاغذ یا رشته خود را روی یک سطح صاف قرار دهید. آن را با استفاده از خط کش از انتها تا علامتی که ایجاد کرده اید اندازه بگیریدحال این اندازه رو با ما در میان بگزارید و طبق همان سایز شما رو تعین کنیم و حلقه مورد نظر شما را آماده کنیم.

پیمایش به بالا